Hakkımızda

Global Glb Yapi İNŞAAT , inşaat sektöründeki 25 yıllık iş tecrübesini ve sektörde oluşan ihtiyaçları müşterilerine aktarmak için kurulmuştur. Global Glb Yapi İNŞAAT , sektöründe saygın, güvenilir, istikrarlı bir kurumolmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda her ne koşulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalışanları ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş ve alanında en iyi olmak için çabalamaktadır.

Öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Uzman ve güler yüzlü ekibimizle müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak ve doğabilecek tüm olumsuzluklarda teknik servis desteği vererek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde sağlamak birinci önceliğimizdir.

Global Glb Yapi İNŞAAT , bu ilke doğrultusunda kısa sürede ekip çalışması ile birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimize daha kaliteli bir yaşam sunmak adına;Aradığını bulmayı kolaylaştıran ürün sergileme şekli, Fiyat avantajları, İyi hizmet aracılığıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak,evlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak için her türlü inşaat malzemeleri başta olmak üzere kuruluşunun aynası olan geniş ürün yelpazesi ile bunları tamamlayan profesyonel çözüm yöntemleri ve tüm hizmetlerini müşteri memnuniyetini temel alarak sosyal ve çevre sorumluluğu bilinci ile sunmaktır.

Vizyonumuz

Ürün yelpazemizin güncelliğine önem verip kalitemizin sürekliliğini sağlayarak çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterimizin mutlu olduğu ve her konuda ihtiyaçlarını giderdiği, sektörümüzde lider bir dünya markası olmaktır....